תמונת השבוע

החווה בפייסבוק

חוות סוסים ביתן אהרון במרכז הארץ

חוות סוסים במרכז

 
קשה להצביע על נקודת הזמן שבה הפך הסוס מאמצעי שמשתמשים בו במהלך קרבות ומלחמות לסמל לרומנטיקה וטיולים נעימים. אבל בינינו, זה לא באמת חשוב. מה שבטוח, ואתם מוזמנים לבחון את המילה שלנו גם בעוד 50 שנה, זה שטיולי סוסים ימשיכו להנעים את זמנם של זוגות, קבוצות ורוכבים בארץ ובעולם עוד שנים רבות. ואתם רק צריכים לבחור חוות סוסים מבין המבחר הרחב שקיים.

חוות סוסים הייתה עניין נדיר למדיי בישראל של שנות ה-80 וה-90. טיולי סוסים עדיין לא היוו פקטור משמעותי בעולם הבילויים והרעיונות הרומנטיים. אבל המציאות של היום שונה לגמרי. אם בעבר ניתן היה למצוא חוות סוסים רק באזורי הצפון והדרום המרוחקים יחסית, כיום חוות סוסים במרכז היא כבר דבר שכיח למדי. יותר ויותר חוות סוסים צצות בגבול שבין חדרה לגדרה. אין סיבה שהמגמה לא תימשך. הנופים לא פחות יפים, אפשרויות הטיול רבות והכל במרחק נגיעה מתל אביב. שווה, לא?

חוות הסוסים במרכז

מציעות לכם סוגים שונים של טיולי רכיבה – בחופי הים, ביערות, בשמורות הטבע המורשות ובאתרים אחרים. לחדשים בתחום, מוצע טיול שקט ואיטי, ללא דהירות מהירות, במהלכו – כשעה עד ארבע שעות – תוכלו להתרגל לחיה האדירה וליהנות מהנוף בסביבה. למנוסים יותר מוצעים טיולים במהירות גבוהה יותר. חוות סוסים במרכז מציעה לעיתים טיולים משולבים עם ארוחות צהריים או פיקניק בחיק הטבע. בהחלט תוספת מעולה להשלמת התמונה הרומנטית של טיול סוסים.

כשמדברים על חוות סוסים במרכז, מדברים בעיקר על חוות סוסים ביתן אהרון. במרחק 20 דקות נסיעה מתל אביב, נמצאת פנינת טבע אמיתית המציעה טיולים רבים שלכולם מכנה משותף אחד – נוף מרהיב, שקיעות מהפנטות, ריחות קסומים של טבע והרבה מאוד הנאה.

טיולי סוסים מוצעים בטווח מחירים רחב, החל מ-100 ₪ לטיולים קצרים למתחילים. אז אם גם אתם חובבי טבע, ואם גם לכם שקיעות, עצים, צמחייה ונופים עושים טוב על הנשמה, בחרו לכם חוות סוסים ואת הטיול שמתאים לכם, והתחברו לאווירה ולקצב…

להזמנת מקומות ובירורים חייגו: 09-8669555עברנו לחוף דור המדהים - לניווט דרך וויז לחצו כאן